Wybierz kategorie arrow_drop_down arrow_drop_up

Szynkowary i worki

Szynkowary i worki do szynkowarów

Szynkowar to urządzenie, dzięki któremu można przygotować pyszne domowe wędliny o bogatym smaku i aromacie. Przygotowane w domowych warunkach szynki, schab czy mielonki z szynkowaru są smaczniejsze, a przede wszystkim znacznie zdrowsze od kupowanych. Nie zawierają polepszaczy smaku, sztucznych barwników, ani konserwantów.
W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości szynkowary ze stali nierdzewnej, w tym szynkowary z termometrem renomowanej austriackiej firmy Ronner, o pojemności od 0,8 kg do 3 kg. W sprzedaży mamy także woreczki do szynkowarów ułatwiające wkładanie i wyjmowanie mięsa.

Szynkowary z termometrem

Szynkowar z termometrem umożliwia kontrolę temperatury podczas przygotowywania domowych szynek, mięs i wędlin. Dzięki termometrowi w szynkowarze można uzyskać wrób, który nie będzie ani zbyt surowy, ani przesuszony. Mięsa oraz wędliny z szynkowaru z termometrem są smaczne i idealnie soczyste. Termometr pokazuje zakres temperatur od 0 do 120°C, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad temperaturą na każdym etapie przygotowywania wędliny.
Wykorzystując szynkowar z termometrem bez większego problemu uzyskasz doskonały efekt! Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszych szynkowarów, a w przypadku pytań, prosimy o kontakt.

widok listy widok siatki