Wybierz kategorie arrow_drop_down arrow_drop_up

Nadziewarki

Nadziewarki o kiełbas

Nadziewarka do kiełbasy służy do napełniania farszem osłonek wędliniarskich. Przy pomocy nadziewarki w prosty sposób można zrobić domowe kiełbasy, parówki, frankfurterki i inne wyroby mięsne. Jest to niezbędny element wyposażenia kuchni każdego miłośnika domowego przetwórstwa i wędliniarstwa. Nadziewarki wykorzystywane są również w zakładach masarskich i lokalach gastronomicznych. W domowym zastosowaniu i w niewielkich masarniach, gdzie stawia się  przede wszystkim na jakość wyrobów, wystarczające są nadziewarki do kiełbas ręczne. Takie też produkty znajdziesz w naszym sklepie.

Jakie nadziewarki do kiełbas mamy w ofercie?

Oferujemy ręczne nadziewarki do kiełbas poziome wykonane ze stali nierdzewnej, o pojemności zbiornika od 3 do 5,5 kg. Wyposażone są w łatwy w obsłudze układ napełniania. W zestawach, oprócz samych nadziewarek, znajdują się lejki w różnych rozmiarach, na które nakłada się osłonkę  wędliniarską.

Jeśli szukasz wysokiej jakości nadziewarek do kiełbas, zapoznaj się z naszym asortymentem. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy!

widok listy widok siatki